خبرگزاری مهر
http://www.alexa.com/
 خرید شارز همراه اول
کانال تلگرامی ریوار
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
قیمت روز سکه و طلا
عکاس افتخاری ریوار باشید
باشگاه خبرنگاران جوان
سازمان امور عشایر ایران
26. فروردين 1394 - 22:48   |   کد مطلب: 13807
شما هم می‌توانید عکاس پایگاه خبری ریوار باشید؛ کافی است دوربین به دست بگیرید و با توجه به علایق خودتان از موضوعات مختلف عکاسی و برای ما ارسال کنید تا با ذکر نام خودتان منتشر شود.
 عکاس افتخاری پایگاه خبری ریوار باشید
با توجه به رایج شدن استفاده از دوربین های عکاسی و تلفن های همراه که قادر به عکاسی با کیفیت بسیار مطلوب است، بسیاری از مردم امکان عکاسی از رویدادهای مختلفی را در زمینه های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، هنری، ورزشی و ... پیدا می کنند.
 
 

در همین راستا گروه عکس پایگاه خبری ریوار از همه علاقه مندان به عکاسی دعوت می کند به عنوان عکاس افتخاری ریوار آثارشان را  ارسال کنند تا بعد از بررسی با ذکر نام آنها در پایگاه خبری منتشر شود.

 

 

علاقه مندان باید شرایطی را برای ارسال آثارشان مورد توجه قرار دهند از جمله اینکه عکس‌ها از کیفیت بالایی برخوردار باشد و کیفیت 1200 پیکسل در ضلع بزرگ را رعایت کنند.

 

 

عکاسان افتخاری باید همه شئونات عرفی و قانونی را در عکس‌هایشان برای انتشار در یک سایت خبری رسمی رعایت کنند. عکس‌ها می تواند مربوط به وقایع مختلفی در زمینه سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، هنری و ... باشد .

 

 

علاقه‌مندان لازم است که آثارشان را به آدرس info@rivar.ir همراه با مشخصات فردی خود ارسال کنند تا بعد از بررسی با ذکر نامشان در پایگاه  خبری ریوار منتشر شود.

 

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها